Ga naar de inhoud

Samenstelling gemeenteraad

Op basis van het aantal inwoners van de gemeente Brummen bestaat de gemeenteraad uit 19 raadszetels verdeeld over 7 politieke partijen: VVD (4 zetels), Lokaal Belang (3 zetels), PvdA (3 zetels), Groen Links (3 zetels, CDA (3 zetels), D66 (2 zetels) en fractie Douma (1 zetel).

VVD

Fracties Brummen    

Jolink, G.H. (Gerda)

woonplaats: Oeken
e-mail: g.jolink@brummen.nl

 

Fracties Brummen

Meindersma-Matulessy, M.E. (Mathilde) 

woonplaats: Eerbeek 
e-mail: m.meindersma@brummen.nl

 

Fracties Brummen

Steinweg, P.J.Q. (Peter-Paul)

woonplaats: Empe 
e-mail: p.steinweg@brummen.nl

 

Fracties Brummen

Wijnhoven-Kleihorst, C.J. (Carla)

woonplaats: Brummen 
e-mail: c.wijnhoven@brummen.nl

Lokaal Belang

Link naar website: http://www.lokaalbelangbrummen.nl/

Fracties Brummen   

Berg, A. van den (Aart)

woonplaats: Brummen
e-mail: a.vandenberg@brummen.nl

 

Fracties Brummen

Mennink, M.A. (Marius)

woonplaats: Brummen
e-mail: m.mennink@brummen.nl

 

Fracties Brummen

Wartena, G.M. (Margriet)

woonplaats: Hall
e-mail: m.wartena@brummen.nl

PvdA

Fracties Brummen    

Klok, (B.) Berend


woonplaats: Eerbeek
e-mail: b.klok@brummen.nl

 

Fracties Brummen

Enck- Hulleman, M. van (Margo)

woonplaats: Brummen
e-mail: m.vanenck@brummen.nl

 

Fracties Brummen

Ooijen, E.M. van (Eef)

woonplaats: Oeken
e-mail: e.vanooijen@brummen.nl

Groen Links

Link naar website: https://brummen.groenlinks.nl/

Fracties Brummen    

Beelen, H. (Hennie)


woonplaats: Brummen
e-mail: h.beelen@brummen.nl

 

Fracties Brummen

Sloetjes, J.G.G. (Gertie)

woonplaats: Eerbeek
e-mail: g.sloetjes@brummen.nl 

 

Fracties Brummen

Herksen, R. van (Rosanne)

woonplaats: Brummen
e-mail: r.vanherksen@brummen.nl

CDA

Fracties Brummen   

Bokkel, J.E.H. te (Erwin)

 

Fracties Brummen

Leest, J.A. van der (Arjan)

Fracties Brummen

Zuidwijk-van Lenthe, M.D. (Dity) 

D66

Link naar website: https://brummen.d66.nl/

Fracties Brummen    

Raben, H.J. (Harold)

woonplaats: Empe
e-mail: h.raben@brummen.nl

 

Fracties Brummen

Schinkel, R.F. (Rolf) 

woonplaats: Eerbeek
e-mail: r.schinkel@brummen.nl

Fractie Douma

Fracties Brummen   

Douma, M. (Mame)

woonplaats: Eerbeek
e-mail: m.douma@brummen.nl