Ga naar de inhoud

Samenstelling gemeenteraad

Op basis van het aantal inwoners van de gemeente Brummen bestaat de gemeenteraad uit 19 raadszetels verdeeld over 7 politieke partijen: VVD (4 zetels), Lokaal Belang (1 zetel), PvdA (3 zetels), Groen Links (3 zetels, CDA (3 zetels), D66 (2 zetels) en Democratisch Brummen (3 zetels).

VVD

Fracties Brummen    

Jolink, G.H. (Gerda)

woonplaats: Oeken
telefoon: 06 - 22 47 72 75
e-mail: g.jolink@brummen.nl

 

Fracties Brummen

Meindersma-Matulessy, M.E. (Mathilde) 

woonplaats: Eerbeek 
telefoon: 06 - 27 47 53 02
e-mail: m.meindersma@brummen.nl

 

Mullink, J.B. (Hans)

woonplaats: Brummen 
telefoon: 06 - 53 81 02 59
e-mail: h.mullink@brummen.nl

 

Wijnhoven-Kleihorst, C.J. (Carla)

woonplaats: Brummen 
telefoon: 06 - 50 50 58 72
e-mail: c.wijnhoven@brummen.nl

Lokaal Belang

Link naar website: http://www.lokaalbelangbrummen.nl/

Fracties Brummen   

Mennink, M.A. (Marius)

woonplaats: Brummen
telefoon: 06 - 53 40 55 69
e-mail: m.mennink@brummen.nl

PvdA

    

Klok, (B.) Berend


woonplaats: Eerbeek
telefoon: 0313 - 79 59 00
e-mail: b.klok@brummen.nl

 

Fracties Brummen

Enck- Hulleman, M. van (Margo)

woonplaats: Brummen
telefoon: 06 - 51 44 97 23
e-mail: m.vanenck@brummen.nl

 

Tunc, I. (Ihsan)

woonplaats: Eerbeek
telefoon: 06 - 19 68 75 93
e-mail: i.tunc@brummen.nl

Groen Links

Link naar website: https://brummen.groenlinks.nl/

    

Beelen, H. (Hennie)


woonplaats: Brummen
telefoon: 06 - 52 47 00 25
e-mail: h.beelen@brummen.nl

 

Fracties Brummen

Sloetjes, J.G.G. (Gertie)

woonplaats: Eerbeek
telefoon: 06 - 81 42 51 11
e-mail: g.sloetjes@brummen.nl 

 

Fracties Brummen

Herksen, R. van (Rosanne)

woonplaats: Brummen
telefoon: 06 - 45 74 02 23
e-mail: r.vanherksen@brummen.nl

CDA

Fracties Brummen   

Bokkel, J.E.H. te (Erwin)

 

Fracties Brummen

Leest, J.A. van der (Arjan)

Fracties Brummen

Zuidwijk-van Lenthe, M.D. (Dity) 

D66

Link naar website: https://brummen.d66.nl/

Fracties Brummen    

Raben, H.J. (Harold)

woonplaats: Empe
telefoon: 06 - 47 54 45 11
e-mail: h.raben@brummen.nl

 

Fracties Brummen

Schinkel, R.F. (Rolf) 

woonplaats: Eerbeek
telefoon: 06 - 53 96 46 70
e-mail: r.schinkel@brummen.nl

Democratisch Brummen

Fracties Brummen   

Douma, M. (Mame)

woonplaats: Eerbeek
telefoon: 06 - 50 20 32 90
e-mail: m.douma@brummen.nl

 

Kleverwal, H.A. (Eric)

woonplaats: Eerbeek
telefoon: 06 - 12 65 48 89
e-mail: e.kleverwal@brummen.nl

 

Hofman, T. (Theo)

woonplaats: Brummen
telefoon: 06-44 00 14 44
e-mail: t.hofman@brummen.nl