Ga naar de inhoud

Samenstelling gemeenteraad

Op basis van het aantal inwoners van de gemeente Brummen bestaat de gemeenteraad uit 19 raadszetels verdeeld over 7 politieke partijen: VVD (4 zetels), Lokaal Belang (1 zetel), PvdA (3 zetels), Groen Links (3 zetels, CDA (3 zetels), D66 (2 zetels) en Democratisch Brummen (3 zetels).

VVD

Link naar website: https://brummen-eerbeek.vvd.nl/

     

raadslid Carla Wijnhoven

 

Wijnhoven-Kleihorst (C.J.) Carla

fractievoorzitter

woonplaats: Brummen
telefoon: 06 - 50 50 58 72
c.wijnhoven@brummen.nl
 

  

raadslid Gerda Jolink

 

Jolink, G.H. (Gerda)

woonplaats: Oeken
telefoon: 06 - 22 47 72 75
e-mail: g.jolink@brummen.nl

  

  
raadslid Mathilde Meindersma 

Meindersma-Matulessy, M.E. (Mathilde) 

woonplaats: Eerbeek 
telefoon: 06 - 27 47 53 02
e-mail: m.meindersma@brummen.nl

 

  
raadslid Hans Mullink 

Mullink, J.B. (Hans)

woonplaats: Brummen 
telefoon: 06 - 53 81 02 59
e-mail: h.mullink@brummen.nl

 

  
  

 

Lokaal Belang

Link naar website: http://www.lokaalbelangbrummen.nl/

 raadslid Luuk Tuiten    

Tuiten, L. (Luuk)

woonplaats: Brummen
telefoon: 0575-562 535
e-mail: l.tuiten@brummen.nl

PvdA

Link naar website: http://brummen.pvda.nl/

 raadslid Berend Klok    

Klok, (B.) Berend

fractievoorzitter

woonplaats: Eerbeek
telefoon: 0313 - 79 59 00
e-mail: b.klok@brummen.nl

 

  
  
raadslid Margo van Enkck-Mulleman
 

Enck- Hulleman, M. van (Margo)

woonplaats: Brummen
telefoon: 06 - 51 44 97 23
e-mail: m.vanenck@brummen.nl

 

  
  
raadslid Ihsan Tunc
 

Tunc, I. (Ihsan)

woonplaats: Eerbeek
telefoon: 06 - 19 68 75 93
e-mail: i.tunc@brummen.nl

Groen Links

Link naar website: https://brummen.groenlinks.nl/

 raadslid Hennie Beelen     

Beelen, H. (Hennie)

fractievoorzitter

woonplaats: Brummen
telefoon: 06 - 52 47 00 25
e-mail: h.beelen@brummen.nl

 

  
  
raadslid Rosanne van Herksen
 

Herksen, R. van (Rosanne)

woonplaats: Brummen
telefoon: 06 - 45 74 02 23
e-mail: r.vanherksen@brummen.nl

 

  
  
raadslid Gertie Sloetjes
 

Sloetjes, J.G.G. (Gertie)

woonplaats: Eerbeek
telefoon: 06 - 81 42 51 11
e-mail: g.sloetjes@brummen.nl 

CDA

Link naar website: https://www.cda.nl/gelderland/brummen/

raadslid Erwin te Bokkel   

Bokkel, J.E.H. te (Erwin)

fractievoorzitter

woonplaats: Brummen
telefoon: 06 - 53 70 38 16
e-mail: e.tebokkel@brummen.nl

 

raadslid Arjan van der Leest

 

Leest, J.A. van der (Arjan)

woonplaats: Eerbeek
telefoon: 06 - 48 14 76 60
e-mail: a.vanderleest@brummen.nl 

raadslid Dity Zuidwijk-van Lenthe 

Zuidwijk-van Lenthe, M.D. (Dity) 

woonplaats: Brummen 
telefoon: 06 - 20 54 43 00
e-mail: d.zuidwijk@brummen.nl

D66

Link naar website: https://brummen.d66.nl/

raadslid Harold Raben

    

 

Raben, H.J. (Harold)

fractievoorzitter

woonplaats: Empe
telefoon: 06 - 47 54 45 11
e-mail: h.raben@brummen.nl

 

  
raadslid Rolf Schinkel 

Schinkel, R.F. (Rolf) 

woonplaats: Eerbeek
telefoon: 06 - 53 96 46 70
e-mail: r.schinkel@brummen.nl

Democratisch Brummen

Link naar website:

http://www.democratischbrummen.nl/

 

   
raadslid Mame Douma   

Douma, M. (Mame)

fractievoorzitter

woonplaats: Eerbeek
telefoon: 06 - 50 20 32 90
e-mail: m.douma@brummen.nl

 

 

   
raadslid Theo Hofman 

Hofman, T. (Theo)

woonplaats: Brummen
telefoon: 06-44 00 14 44
e-mail: t.hofman@brummen.nl

 

 

   
raadslid Eric Kleverwal 

Kleverwal, H.A. (Eric)

woonplaats: Eerbeek
telefoon: 06 - 12 65 48 89
e-mail: e.kleverwal@brummen.nl