Ga naar de inhoud

Samenstelling gemeenteraad

Op basis van het aantal inwoners van de gemeente Brummen bestaat de gemeenteraad uit 19 raadszetels verdeeld over 6 politieke partijen: PvdA (4 zetels), VVD (5 zetels), CDA (3 zetels), Lokaal Belang (3 zetels), IPV (2 zetels), D66 (2 zetels).

PvdA

    

Sjerps, C.E. (Cathy)

fractievoorzitter
woonplaats: Brummen
telefoon: 06 - 33 74 07 42
e-mail: c.sjerps@brummen.nl

  

Alberts, G.J. (Jan)

woonplaats: Eerbeek
telefoon: 06 - 55 43 56 61
e-mail: j.alberts@brummen.nl

 

Jeronimus-Kok, M. (Maaike)

woonplaats: Brummen
telefoon: 06 - 48 47 84 78
e-mail: m.jeronimus@brummen.nl

 

Tunç, I. (Ihsan)

woonplaats: Eerbeek
telefoon: 06 - 19 68 75 93
e-mail: i.tunc@brummen.nl

VVD

    

Jolink, G.H. (Gerda)

fractievoorzitter
woonplaats: Oeken
telefoon: 06 - 22 47 72 75
e-mail: g.jolink@brummen.nl

 

Mullink, H. (Hans)

woonplaats: Brummen
telefoon: 06 - 53 81 02 59
e-mail: h.mullink@brummen.nl

 

Steinweg, P.J.Q. (Peter Paul)

woonplaats: Empe
telefoon: 06 - 51 50 74 90
e-mail: p.steinweg@brummen.nl

 

Verver, K. (Kris)

woonplaats: Brummen
e-mail: k.verver@brummen.nl

 

Wijnhoven-Kleihorst, C.J. (Carla)

woonplaats: Brummen
telefoon: 0575 - 84 66 40
e-mail: c.wijnhoven@brummen.nl

CDA

    

 

 

Bokkel, G.S.W. te (Gerrit)

 

Wentink, G.J. (Geert)

Ypma-Liefers, G.J. (Gerry)

Lokaal Belang

Link naar website: http://www.lokaalbelangbrummen.nl/

    

Douma, M. (Mame)

fractievoorzitter
woonplaats: Eerbeek
telefoon: 06 - 50 20 32 90
e-mail: m.douma@brummen.nl

 

Mennink, M.A. (Marius)

woonplaats: Brummen
telefoon: 06 - 53 40 55 69
e-mail: m.mennink@brummen.nl

 

Wartena, Margriet

woonplaats: Hall
telefoon: 0313 - 65 36 79 / 0313 - 65 29 81
e-mail: m.wartena@brummen.nl

IPV

Link naar website: http://www.ipv-lokaal.nl/

    

Bruning, F.L.J. (Frans)

fractievoorzitter
woonplaats: Brummen
telefoon: 0575 - 56 05 37
e-mail: f.bruning@brummen.nl

 

Jonge, J.W. (Jan Willem) de

woonplaats: Brummen
telefoon: 06 - 81 96 00 91
e-mail: jw.dejonge@brummen.nl

D66

Link naar website: https://brummen.d66.nl/

    

Raben, H.J. (Harold)

fractievoorzitter
woonplaats: Empe
telefoon: 06 - 47 54 45 11
e-mail: h.raben@brummen.nl

 

Berends van Loenen-Verster, H. (Jet)

woonplaats: Empe
e-mail: j.berendsvanloenen@brummen.nl